fbpx

Neidi Kompus Coaching

Personaalne coaching

Sinu unistused väärivad täitmist!

Võib-olla oled märganud, et su peas toimub pidev võitlus: üks pool sinus innustab unistuste poole püüdlema, kuid teine hoiatab, et see võib olla liiga riskantne.

Ühelt poolt tunned soovi oma eluga midagi rohkemat peale hakata, aga teisalt kahtled enda võimekuses.

 

Mina olen Neidi ja ma aitan sind ummikseisust välja

4-aastane kogemus inimeste arengu toetamisel on mulle tõestanud, et kõik on võimalik, kui suudad välja selgitada, mis on sinu jaoks päriselt oluline. 

Kõik vastused ja lahendused on olemas sinu enda sees – tarvis on vaid nendeni jõuda. 

Coachina olen sulle neutraalseks partneriks, kes läbi aktiivse kuulamise ning õigete küsimuste esitamise,  aitab sul oma mõtetes oluliselt kiiremini selgusele jõuda kui üksi pusides. 

Mina olen Neidi ja ma aitan sind ummikseisust välja

4-aastane kogemus inimeste arengu toetamisel on mulle tõestanud, et kõik on võimalik, kui suudad välja selgitada, mis on sinu jaoks päriselt oluline. 

Kõik vastused ja lahendused on olemas sinu enda sees – tarvis on vaid nendeni jõuda. Ja see on tihtipeale lihtsam, kui keegi sinuga kaasa mõtleb, sind suunab ja õigeid küsimusi küsib.

Inimeste toetamine iseeneses äratundmisele jõudmisel on minu peamine kirg. Läbi aktiivse kuulamise ning õigete küsimuste esitamise aitan ma sul korrastada mõtted, lõhkuda sisemised barjäärid ja astuda teele elu poole, mis paneb sinu silmad särama ja hinge helisema. 

Miks sa tunned rahulolematust ja kurnatust?

Üks suurimaid põhjuseid, miks naised ei liigu tööalaste eesmärkide suunas on tubli lapse sündroom.

Meid on lapsepõlevast saati õpetatud, et selleks, et meid aksepteeritaks on vaja olla teistele meele järgi, olla tubli ja mitte oma tegemistega silma paista, vältida konflikte, järgida reegleid ning teha head nägu.

Teiste vajaduste pidev tähtsuse järjekorda seadmine ja enda tunnete allasurumine nõuab palju energiat. See võib põhjustada rahulolematust ja emotsionaalset kurnatust. Halvimal juhul võib see viia läbipõlemiseni.

Avasta, mis sind päriselt motiveerib

Aitan sul jõuda peamiste väärtusteni, mis sind motiveerivad ja õnnelikuks teevad. Need on eduka ja rahuldustpakkuva elu alustalad. 

 

Eemalda takistused

Selgitame koos välja sinu harjumused ja mõttemustrid, mis sind elus tagasi hoiavad. Töötame välja strateegia takistuste kõrvaldamiseks ja loome asemele toetavad mõttemustrid. 

Vali õige tee

Sul on mitmeid teid, mida valida. Aitan sul välja selgitada, milline neist sobib sulle kõige paremini. 

Mineta hirm muutuste ees

Meil kõigil on oma hirmud: “mida teised minust arvavad”, “kas ma saan hakkama” jne. Aitan sul sinu hirmudest üle saada, et saaksid asuda oma unistusi ellu viima. 

Mis on meie koostöö tulemused?

Kuidas näeb välja meie koostöö?
Tutvumiskohtumine

Eduka koostöö eelduseks on usaldus ja vastastikune sobivus. 1-tunnise tasuta kohtumise käigus õpime üksteist tundma ning räägime sinu soovidest ja eesmärkidest. Kohtumise lõpus otsustame, kas soovime koostööd jätkata.

Coaching

Programm kestab 4-7 kuud ning selle kestuse jooksul toimuvad kord kuus personaalsed 1,5-tunnised sessioonid. Iga sessiooni lõpuks on sul olemas konkreetsed tegevused, mida enne järgmist kohtumist ellu viia. 

Tugi programmi jooksul

Olen sinu jaoks alati olemas. Kui sul tekib kohtumiste vahepeal küsimusi või soovid mõtteid vahetada.

Kas oled valmis oma unistused täide viima?

Kui unistuste eluni jõudmine oleks lihtne, siis ilmselt oleksid juba seal. Kuid kõik laabub kergemini, kui sulle on toeks keegi, kes sind mõistab, julgustab ja motiveerib. 

Minu coachingu programm on loodud just sulle, kui oled valmis alustama teekonda oma unistuste elu suunas!

Sa pole päris kindel, kas coaching on sinu jaoks?

See on täiesti arusaadav. Registreeru tasuta kohtumisele ja selgitame koos välja. Ei mingit survet. Ei mingit müüki. 

Lihtsalt vestlus sinust ja sinu unistustest.


KKK

Üks-ühele coachingul on palju eeliseid, nende hulgas iseenda soovides selgusele jõudmine, sisemiste takistuste kõrvaldamine, oma tugevuste äratundmine ja maksimaalne rakendamine, emotsionaalne tugi rasketel hetkedel ja motivatsioon oma eesmärkide suunas liikuda. Kui sa tunned oma praeguse elu osas rahulolematust ja omal käel asjade parandamine pole tulemusi andnud, siis võib coaching olla täpselt see, mida vajad.

Õige coachi leidmine ei ole kerge ülesanne. Kõige lihtsam on selgusele jõudmiseks registreeruda tasuta kohtumisele – selle käigus selgub kohe, kas sobime teineteisele.

Meil on igakuiselt üks 90-minutiline kohtumine ning sa peaksid varuma vähemalt 1 tunni nädalas, et sessioonidel arutatut seedida ja enese jaoks lahti mõtestada. Lisaks teed kindlasti igapäevaselt väikeseid muudatusi ning rakendad uusi ideid, kuid ajalisse perspektiivi pole seda võimalik panna.